Фахівці дали поради, як захистити персональні дані в телефоні

Ваш мобільний телефон зберігає частину вашої найбільш конфіденційної особистої інформації. Такі речі, як ваші паролі та номери облікових записів, електронні листи, текстові повідомлення, фотографії та відео. Якщо ваш телефон потрапить у чужі руки, хтось може викрасти вашу особу, купити речі за ваші гроші або зламати вашу електронну пошту чи акаунти в соціальних мережах. Ось як захистити свій телефон.

Налаштуйте блокування смартфона

Налаштуйте телефон на блокування, коли ви ним не користуєтеся, і створіть PIN-код або пароль, щоб розблокувати його. Використовуйте принаймні 6-значний пароль. Ви також можете розблокувати телефон за допомогою відбитка пальця або обличчя.

Контролюйте права програм

Коли ви встановлюєте нові програми, телефон просить підтвердити вимоги доступу до програми. Як правило, програмам потрібен доступ до таких речей, як ваші файли, ваша камера і, можливо, GPS (щоб надавати вміст, пов’язаний із місцем розташування). Деяким програмам може знадобитися доступ до більшої кількості: ваших контактів, інформації вашого профілю тощо.

Хоча практично неможливо користуватися смартфоном, не надавши програмам доступ до деяких із цих речей, ви не повинні просто погоджуватися з умовами доступу для кожної програми. Багато програм заробляють гроші, продаючи вашу інформацію рекламодавцям, тож не дивно, що вони хочуть отримати більше доступу, ніж їм насправді потрібно.

Установіть програму безпеки

Ви б не дозволили своєму комп’ютеру працювати без антивірусу, то навіщо залишати свій телефон незахищеним? Неважливо, з якою операційною системою працює ваш мобільний пристрій або наскільки безпечним він є, за словами виробника: якщо ви отримуєте доступ до Інтернету за допомогою нього, ваш телефон є вразливим до атак.

Пам’ятайте: публічні мережі є загальнодоступними

Щоразу, коли ви підключаєтеся до публічної мережі, ви відкриваєте свій пристрій для всіх інших у цій мережі. Будь-який хакер-любитель може використовувати публічний Wi-Fi, щоб стежити за іншими користувачами поблизу. Вам не потрібно взагалі уникати загальнодоступного Wi-Fi – просто будьте обережні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело internetua
Читайте також