Експерти пояснили, як зарядити ноутбук від повербанку: допоможуть кілька лайфхаків

Так, дійсно, ноутбук можна зарядити за допомогою повербанка. Це питання дуже актуально для українців зараз, коли по всій країні відбуваються відключення світла. Однак ви маєте знати, що не всі батареї здатні заряджати ноутбуки: важливо забезпечити сумісність між акумулятором та гаджетом.

Ось кілька ключових моментів, які слід враховувати:

  • Вибір правильного пристрою. Не всі повербанки однакові. Для зарядки ноутбука вам знадобиться повербанк з високою ємністю, а вихідна напруга повербанка має відповідати вхідній напрузі зарядного пристрою вашого ноутбука.
  • Підключення ноутбука до повербанка. Щоб зарядити свій ноутбук за допомогою повербанка, вам потрібно з’єднати два пристрої за допомогою кабелю USB. Якщо ваш ноутбук має порт USB-C, ви можете використовувати кабель USB-C – USB-C. Якщо ваш ноутбук має порт USB-A, вам знадобиться кабель USB-A – USB-C.
  • Заряджання ноутбука. Коли ноутбук під’єднано до зарядного пристрою, увімкніть його та натисніть кнопку, щоб почати заряджання. Час зарядки залежатиме від ємності повербанка та акумулятора ноутбука.

Особливості заряджання ноутбука за допомогою повербанка

  • Виберіть блок живлення з більшою ємністю батареї, ніж у вашого ноутбука, щоб забезпечити достатню потужність для повної зарядки гаджета.
  • Час, необхідний для заряджання ноутбука за допомогою зарядного пристрою, залежатиме від таких факторів, як потужність зарядного пристрою, ємність акумулятора ноутбука та енергоспоживання ноутбука під час заряджання.
  • Повербанки з більшою потужністю можуть заряджати ноутбуки швидше, тоді як повербанки з меншою потужністю можуть зайняти більше часу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також