Чому телефон нагрівається під час зарядки і як це виправити: чотири корисні поради

Надмірне нагрівання батареї під час заряджання телефона – це поширена проблема, і є кілька причин, чому це відбувається. Наприклад, це може бути результатом швидкого заряджання, відсутності вентиляції або використання неякісних зарядних пристроїв.

Це може бути дійсно небезпечно для вашого гаджета. Регулярне перегрівання сильно зношує батарею, і якщо на вашому пристрої її замінити неможливо, то вам доведеться міняти сам гаджет. Крім того, високі температури негативно впливають на внутрішні компоненти і, відповідно, на їх функціональність.

Як зберегти телефон прохолодним під час заряджання

1. Поставте свій пристрій у прохолодне місце. Ні, мова не йде про холодильник. Але намагайтеся не тримати телефон під прямими сонячними променями або поблизу будь-якого іншого джерела тепла під час заряджання. Крім того, це має бути пласка поверхня, де вентиляція повітря відбувається без перешкод.

2. Використовуйте високоякісний зарядний пристрій і кабель. Краще викиньте всі неоригінальні зарядки, які у вас є. Такі спроби зекономити на маленькому призведуть до втрат великого. Використовуйте лише ті зарядні пристрої та кабелі, які спеціально розроблені для телефонів.

3. Переведіть телефон у режим польоту. Переведення телефону в режим польоту зменшить кількість енергії, необхідної для зарядки, що може допомогти підтримувати низькі температури. Вимкнення таких функцій, як Wi-Fi, Bluetooth і геолокацію, зменшить навантаження на акумулятор вашого пристрою та захистить його від перегріву під час підключення до мережі для заряджання.

4. Зніміть чохол із телефону. Зробіть це перед тим, як під’єднати його до мережі для заряджання, щоб зберегти пристрій у холоді. До речі, це теж допомагає забезпечити кращу вентиляцію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело anker
Читайте також