Чому не працює ваша швидка зарядка і як це виправити

Швидка зарядка набирає все більше популярності, особливо в умовах обмеженого постачання електроенергії. Але щоб цей спосіб працював правильно, необхідно дотримуватись певних умов. Скористайтеся порадами від Bibliotech, щоб налагодити свої пристрої правильно.

Щоб забезпечити оптимальну швидкість, завжди перевіряйте, чи аксесуари для швидкої зарядки сертифіковані на сумісність із вашим смартфоном. Сертифіковані аксесуари гарантують, що зарядний пристрій або кабель відповідають стандартам продуктивності та безпеки. З несертифікованим зарядним пристроєм або кабелем існує підвищений ризик короткого замикання або перегріву, що може пошкодити як ваш пристрій, так і зарядний пристрій.

Ваш зарядний пристрій може нагріватися під час живлення пристроїв, але якщо він виготовлений перевіреним виробником і сертифіковано сумісний, нема про що турбуватися. Ці сертифікати означають, що було вжито ряд заходів безпеки. Мікросхема контролера регулює потік електроенергії до вашої батареї, гарантуючи відсутність будь-яких небезпечних стрибків струму, тоді як регулятори температури та напруги забезпечують роботу вашого зарядного пристрою в межах безпечних параметрів.

Перш ніж купувати або використовувати аксесуар для швидкої зарядки з вашим пристроєм, ви повинні спочатку переконатися, що продукт, який ви використовуєте:

  • Виготовлено перевіреним брендом
  • Сертифіковано Qualcomm Quick Charge або USB Power Delivery
  • Містить технічні характеристики та деталі гарантії, які захищають ваш пристрій від пошкоджень, спричинених аксесуаром

Чому швидка зарядка не працює

  • Ваш пристрій може не підтримувати швидку зарядку. Перегляньте список пристроїв, які підтримують швидку зарядку, нижче, щоб перевірити.
  • Ваш телефон може не розпізнати підключений аксесуар. Спробуйте вимкнути та знову підключити швидкий зарядний пристрій до розетки та пристрою.
  • Можливо, ваш автоматичний вимикач спрацював і не працює. Спробуйте підключити щось інше до розетки або підключіть швидкий зарядний пристрій і пристрій до іншої розетки. Якщо в розетці нічого не працює, спробуйте скинути її автоматичний вимикач.
  • Для пристроїв Samsung: вам може знадобитися ввімкнути швидку зарядку та/або вимкнути екран. Перегляньте наші поширені запитання про те, як увімкнути швидку зарядку на телефонах Samsung, щоб дізнатися більше.
  • На вашому пристрої виникла проблема з програмним забезпеченням. По-перше, переконайтеся, що ваше програмне забезпечення оновлено. Якщо ваше програмне забезпечення оновлене, спробуйте перезавантажити пристрій. В крайньому випадку ви також можете скинути заводські налаштування пристрою.
  • У вашому пристрої сталася апаратна несправність або збій акумулятора. Це може бути так, якщо це старіший пристрій. Спробуйте використати швидкий зарядний пристрій на іншому пристрої. Якщо ваш швидкий зарядний пристрій працює, проблема в першому пристрої.
  • Ваш швидкий зарядний пристрій може бути несправним або зламаним. Спробуйте використати аксесуар для швидкої зарядки на іншому пристрої. Якщо він все ще не працює, проблема, ймовірно, у швидкому зарядному пристрої.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також