Чому категорично не можна заряджати телефон у громадських місцях

Чому безкоштовні зарядні станції, які стають все популярнішими у громадських місцях, можуть бути небезпечними? Перш за все, можна відзначити перепади напруги та можливість крадіжок. Але чи думали ви коли-небудь про безпеку своїх даних? Чи можливо, що хтось може отримати доступ до ваших особистих даних через USB-кабель?

Чому не варто заряджати телефон у громадських місцях?

Чи відчуваєте ви стрес, коли заряд вашого смартфона падає надто низько? Виявляється, ви не самотні: згідно з опитуванням LG, 90% власників смартфонів почувають “хвилювання через заряд акумулятора”, коли його рівень опускається нижче 20%. І звісно, в такі моменти ви відчайдушно шукаєте де підзарядити свій смартфон. Але не всі методи заряджання однаково безпечні!

У багатьох громадських місцях (від аеропортів до лікарень) зараз можна зустріти безкоштовні USB-станції для заряджання смартфонів та гаджетів. Здавалося б, ця ідея абсолютно бездоганна, але це доти, поки ви не згадаєте, що через той же самий USB-кабель зазвичай ви підключаєте свій смартфон до комп’ютера. А чи можете ви бути впевнені, що ніхто не намагається вкрасти ваші дані?

Незважаючи на те, що слово USB тепер асоціюється з зарядними пристроями, стандарт USB спочатку розроблявся для передачі даних. Іншими словами, хакери можуть використовувати громадські USB-станції для введення ваших пристроїв вірусами. Через підроблені USB-станції можна отримати доступ до купи даних з вашого телефону, включаючи паролі. Можна навіть заблокувати пристрій і зробити його непридатним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua.com
Читайте також