Батарея телефона буде служити довше: використайте ці 5 корисних порад

Смартфони стали наші постійними супутниками і помічниками: ми використовуємо їх майже скрізь. Але щоб вони слугували нам якомога довше, варто дослухатися до кількох корисних порад. Вони допоможуть відстрочити час “смерті” акумулятора.

  • Зберігайте пристрої наполовину зарядженим. Не заряджайте свій телефон до 100%, але і не розряджайте занадто сильно. Зберігайте “золоту середину”. Якщо ви не збираєтесь використовувати гаджет найближчим часом, вимкніть його, щоб уникнути додаткового використання батареї. Після вилучення зі сховища може знадобитися 20 хвилин заряджання за допомогою оригінального адаптера, перш ніж ви зможете ним користуватися.
  • Зберігайте і заряджайте пристрій у сухому прохолодному місці. Екстремальні температури призведуть до погіршення продуктивності та незворотних пошкоджень.
  • Очистіть зарядний порт. Крихти та пил є ворогами ваших мобільних пристроїв і терміну служби батареї. Пил накопичується в зарядних портах вашого телефону, спричиняючи перегрів пристрою або припинення заряджання. Безпечне очищення телефону гарантує, що акумулятор не перегріється і запобігти довгостроковій шкоді.
  • Очистіть пам’ять телефону від фотографій і додатків. Це допомагає йому працювати плавніше, зберігаючи заряд акумулятора. Визначити, які файли займають найбільше місця, можна в налаштуваннях пам’яті вашого iPhone або Android.
  • Вчасно оновлюйте ОС. Оновлення не тільки підвищують безпеку вашого пристрою, але й покращують функціональність, допомагаючи вашому акумулятору працювати довше. Оскільки розробники програмного забезпечення стають більш усвідомленими щодо проблем керування живленням, багато хто розробляє нові інструменти, щоб подовжити термін служби акумулятора.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidauthority
Читайте також