Apple застерігає користувачів: так заряджати iPhone не можна

Apple нещодавно випустила попередження на сторінці підтримки «Важлива інформація про безпеку для iPhone». Компанія пояснила, як не варто заряджати гаджети Apple.

Отже, технологічний гігант радить користувачам «не спати поряд з підключеним пристроєм, адаптером живлення чи бездротовим зарядним пристроєм, а також не класти їх під ковдру, подушку чи своє тіло».

Таке попtредження Apple опублікувала не випадrово. Справа в тому, що коли iPhone заряджається в замкнутому, погано провітрюваному приміщенні, він може перегрітися та потенційно спричинити травму чи пошкодження. Натомість, Apple рекомендує тримати iPhone, адаптер живлення та будь-який бездротовий зарядний пристрій у добре провітрюваному місці під час використання або заряджання.

Тривалий контакт шкіри з зарядними кабелями

Окрім ризику заряджання протягом ночі, Apple також застерігає користувачів від тривалого контакту шкіри із зарядним кабелем і роз’ємом, коли кабель під’єднано до джерела живлення. Це може спричинити «дискомфорт або травму», тому користувачам слід уникати сну або сидіння на зарядному кабелі чи роз’ємі.

Ризики використання пошкоджених кабелів та зарядних пристроїв

Apple попереджає, що використання пошкоджених кабелів або зарядних пристроїв або заряджання у вологому середовищі може призвести до пожежі, ураження електричним струмом, травм або пошкодження iPhone чи іншого майна. Компанія рекомендує шукати кабелі «Made for iPhone», які відповідають міжнародним стандартам безпеки, щоб гарантувати безпеку процесу заряджання.

Нещодавні попередження Apple щодо зарядки iPhone є важливим нагадуванням для користувачів. Це пояснюється тим, що безпека під час заряджання iPhone важлива, і користувачі повинні пам’ятати про свої звички заряджати. Користувачам слід уникати нічного заряджання в закритому просторі, обмежити тривалий контакт шкіри з кабелями та використовувати лише схвалені аксесуари. Таким чином власники iPhone можуть допомогти запобігти потенційним нещасним випадкам і захистити свої пристрої та особисте благополуччя.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua
Читайте також