7 головних налаштувань смартфонів: зробіть це одразу після покупки

Купівля нового смартфону – це зазвичай приємна подія і купа очікувань. Але щоб забезпечити плавний перехід зі старого пристрою на новий, ви повинні виконати певні дії.

1. Зробіть резервне копіювання старого телефону

Резервне копіювання окремих частин вашого старого телефону має додаткову перевагу, а саме те, що це полегшує перенесення всіх ваших даних на новий пристрій, коли ви його отримуєте.

Резервне копіювання даних на ранньому етапі є важливим, оскільки це заощадить ваш час. Якщо у вас є багато збережених фотографій або багаторічні дані WhatsApp, для їх резервного копіювання може знадобитися напрочуд багато часу.

2. Захистіть свій пристрій

Одна з перших речей, яку потрібно зробити перед покупкою нового телефону, – придбати якісний чохол і захисну плівку для екрана. Міцний чохол захистить ваш пристрій від випадкових падінь і подряпин, а захист екрану допоможе запобігти тріщинам і плямам.

3. Захистіть свою конфіденційність

Запобігайте несанкціонованому використанню вашого телефону, налаштувавши захист екрана блокування. Щоб розблокувати телефон, ви можете запитати PIN-код, пароль, шаблон або відбитків пальців.

Налаштуйте процес відновлення пристрою на сторінці «Як знайти свій телефон або планшет». 10 хвилин підготовки можуть мати величезне значення, якщо ваш телефон колись загубиться.

4. Встановіть основні програми

Перегляньте Apple App Store або Google Play Store, щоб знайти та завантажити програми, якими ви часто користуєтеся, наприклад програми для соціальних мереж, обміну повідомленнями, продуктивності та розваг. Крім того, переконайтеся, що всі попередньо встановлені програми оновлені до останніх версій, щоб скористатися найновішими функціями та виправленнями безпеки.

5. Збільште термін служби батареї

Більшість смартфонів живляться від перезаряджуваної стандартної літій-іонної батареї. З належним доглядом і налаштуванням кількох налаштувань телефону ви можете продовжити термін служби акумулятора та збільшити час між заряджаннями.

Щоб максимізувати термін служби акумулятора:

  • Відрегулюйте яскравість екрана до найнижчого комфортного рівня.
  • Вимкніть функції, що витрачають заряд акумулятора, коли ви ними не користуєтеся, наприклад Wi-Fi, Bluetooth, GPS і живі шпалери.
  • Закривайте програми, коли ви ними не користуєтеся, щоб вони не працювали у фоновому режимі.

6. Змініть налаштування екрана

Залежно від пристрою ви можете налаштувати роздільну здатність і частоту кадрів на свій смак; інші дозволяють змінювати колірний профіль від тепліших до холодніших кольорів, а інші пропонують багато інтригуючих функцій, таких як цифрове масштабування роздільної здатності.

7. Додайте екстрені контакти та екстрений обмін

Розмістітm контакти для екстрених випадків на смартфоні. Щоб додати людей, перейдіть у «Налаштування» > «Безпека та надзвичайні ситуації» > «Контакти для екстрених випадків» і додайте друзів і родину зі свого списку контактів. Поверніться до попереднього меню та переконайтеся, що екстрений SOS увімкнено. Це дає змогу натиснути клавішу живлення п’ять разів, щоб розпочати 10-секундний зворотний відлік, який набере екстрену службу.

У вас є можливість дозволити телефону надсилати зображення з передньої та задньої камер, а також аудіозапис, коли він надсилає ваше місцезнаходження вашим екстреним контактам.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело techradar
Читайте також