4 поширених проблеми з Wi-Fi та способи їх вирішення

Якщо ви купуєте обладнання для бездротової мережі для свого офісу або дому, але ви не знайомі з індустрією Wi-Fi, то вибір правильних продуктів і кількості може бути надзвичайно складним. Є багато факторів, таких як площа, будівельні матеріали, висота стель і кількість щоденних користувачів, які можуть серйозно вплинути на тип і кількість апаратних продуктів, які вам потрібні. Bibliotech називає чотири розповсюджених помилки, які можуть призвести до неякісного зв’язку.

1. Застаріле апаратне забезпечення

Зараз технології розвиваються занадто швидко і ви можете просто не встигати за цим процесом. Те, що було надсучасним всього 3-5 років тому, сьогодні буде вже неактуальним. Отже, якщо минуло кілька років після того, як ви встановили мережу Wi-Fi, і швидкість з’єднання стала нижчою, то вам, можливо, час оновити техніку. Вам не лише потрібно придбати нове обладнання, але й, можливо, знадобиться інше розгортання. Це може бути головним болем навіть для досвідченого IT-техніка.

2. Застаріла мікропрограма

Так само важливо, як і наявність потрібного апаратного забезпечення, – підтримувати його в актуальному стані. Оновлення мікропрограми містять такі покращення, як виправлення помилок, покращені стандарти та інші покращення, які допоможуть оптимізувати взаємодію користувачів і пристроїв із вашими точками доступу та навпаки. Застаріле мікропрограмне забезпечення може призвести до поведінки «закріпленого клієнта», коли пристрій автоматично підключатиметься до точки доступу, навіть якщо є ближча точка доступу. Це, очевидно, призведе до зниження швидкості Wi-Fi для ваших пристроїв і програм, тому оновлюйте мікропрограму.

3. Погана конфігурація

Якщо ви придбали апаратне забезпечення в торгового посередника, то, швидше за все, ваше обладнання бездротової мережі не було налаштовано для вашого унікального простору. Існує ряд факторів, які слід враховувати під час програмування апаратного забезпечення, яке може мати серйозні наслідки після розгортання, якщо його неправильно налаштувати.

Наприклад, якщо у вас великий офісний простір з кількома поверхами, закриті офіси, великі вікна, різні будівельні матеріали тощо, вам знадобиться більш складна мережа з декількома точками доступу. Для безперебійної роботи ці точки доступу потрібно буде запрограмувати на різні канали. Перешкоди в спільному каналі виникають, коли кілька точок доступу працюють на одному каналі, що негативно впливає на їх продуктивність і може спричинити їхню менш ефективну роботу.

Вам також слід налаштувати мережу для кількох типів користувачів. Контроль доступу на основі ролей — це процес розмежування вашої мережі Wi-Fi і призначення певних дозволів різним користувачам. Ви можете створювати гостьові мережі, відокремлювати IoT і персональні пристрої від бізнес-пристроїв і навіть відокремлювати співробітників вищого рівня або користувачів і пристрої, які керують конфіденційними матеріалами, такими як банківська інформація або особисті дані. Це не лише ефективний спосіб визначити пріоритети використання мережі та забезпечити більш високу швидкість Wi-Fi, але й основний спосіб забезпечити безпечну мережу Wi-Fi, яка є головним пріоритетом у WiFi корпоративного рівня.

4. Погана інсталяція

Сигнали Wi-Fi спрямовуються назовні від антени, тож якщо ви розмістите точку доступу біля стіни, під столом, над рівнем пристрою або розташуєте антену вбік від вашої зони покриття, ви відчуєте низьку швидкість Wi-Fi. Якщо у вашому офісі високі стелі, точці доступу буде важко дістатися до ваших пристроїв, якщо їх встановити на стелі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також