3 фатальні помилки під час заряджання смартфону, які можуть пошкодити акумулятор

Зарядка мобільного телефону – це рух, який здійснює практично кожна людина хоча б раз на день. В інтернеті поширюється багато міфів, і ви можете натрапити на один з них. Сьогодні ми розглянемо три найпоширеніші помилки при зарядці мобільного телефону. Якщо ви допустите хоча б одну з них, ви піддаєте свій акумулятор ризику деградації, а, отже, він прослужить менше часу у відмінному стані.

Поява нових акумуляторів у смартфонах змусила багатьох користувачів дотримуватися порад, які рекомендувалися для старіших моделей. Хорошим прикладом є повна зарядка протягом ночі або розряджання смартфона до кінця. Однак сьогодні ми виправимо цю помилку.

Чи можна розряджати батарею? Ні, це повний міф і його не слід застосовувати на своєму смартфоні. Сучасні батареї мають стабілізаційний діапазон та мінімальний та максимальний відсоток заряду при певних навантаженнях.

Не слід допускати, щоб заряд батареї вашого смартфона падав нижче 20%. Зниження показників заряду нижче цього рівня може призвести до більшої деградації батареї. Допускати розрядку батареї мобільного телефону до того, щоб пристрій вимкнувся, – дуже погана звичка.

Якщо вам потрібна порада, коли заряджати мобільний телефон, ми рекомендуємо це робити, коли рівень заряду опускається нижче 15-20%.

Чи слід відключати мобільний телефон від мережі, якщо він зарядився? Це також є помилкою, яку роблять багато користувачів, проте це не зашкодить акумулятору вашого мобільного телефону. Сучасні смартфони оснащені дуже ефективними системами, які автоматично припиняють зарядку батареї при досягненні необхідного рівня. Тому не варто перейматися, якщо ви не відключили зарядний пристрій вчасно.

Ви навіть можете залишити мобільний телефон заряджатися на ніч, і це не завдаватиме шкоди. Після досягнення 100% заряду зарядка припиниться.

Чи шкідливе використання мобільного телефону під час заряджання? Так, це не міф. Під час заряджання мобільного телефону можна користуватися ним, але це не рекомендується. Це може призвести до погіршення стану акумулятора, оскільки він одночасно розряджається і заряджається. Батарея смартфона може постраждати, особливо під час використання вимогливих застосунків або ігор.

Якщо це можливо, намагайтеся не використовувати телефон під час заряджання. Переглядати повідомлення в WhatsApp або робити фотографії – це допустимо. Але уникайте використання важких програм, коли телефон заряджається.

Отже, це три найпоширеніші помилки, які допускаються під час заряджання мобільного телефону. Якщо ви уникнете їх, акумулятор прослужить набагато довше у відмінному стані.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело itechua.com
Читайте також