Зловмисник викрав три унікальні та смішні NFT на солідну суму

Власник Bored Ape Yacht Club втратив три NFT на загальну суму 54,8505 ETH (164 400 доларів). Зловмисник дістався до колекції за допомогою фішингової атаки.

Про це повідомив крипторозслідувач ZachXBT. Ще один дослідник Etherscan зазначає, що гаманець, пов’язаний з транзакціями BAYC NFT, вже використовувався раніше в фішингових аферах. Тим не менш, досі залишається незрозумілим, як саме сталася ця фішингова атака.

Bored Ape Yacht Club (BAYC), який часто називають просто Bored Apes або Bored Ape, — це колекція незамінних токенів (NFT), яка побудована на блокчейні Ethereum за стандартом ERC-721. У колекції представлені зображення профілів мультяшних мавп, які процедурно генеруються за допомогою алгоритму.

Три вкрадені NFT від Bored Ape оцінюються в 21 ETH (62 960 доларів), 15,8505 WETH (47 500 доларів) і 18 ETH (54 000 доларів) відповідно, згідно з ринком NFT OpenSea.

Незважаючи на високу вартість цих втрачених NFT від Bored Ape, мінімальні ціни колекції за останні місяці значно знизилися. Згідно з даними The Block’s Data Dashboard станом на 8 травня мінімальні ціни на Bored Ape Yacht Club впали до 15,09 ETH. Ця колекція принесла обсяг торгів у розмірі 13,3 мільйона доларів у період з 28 квітня по 5 травня.

«Схеми фішингу часто використовують методи підробки, щоб заманити вас і змусити вас потрапити на вудку. Ці шахрайства розроблені, щоб обманом змусити вас надати інформацію злочинцям, до якої вони не повинні мати доступу», — написало Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів у своїй заяві.

Крипто-фішингові атаки призвели до втрати близько 300 мільйонів доларів, що торкнулося загалом 324 000 жертв у 2023 році. Найбільша сума фішингу від одного користувача минулого року склала 24 мільйони доларів.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело incrypted
Читайте також