SWIFT створить єдину платформу для криптовалют до 2026 року

SWIFT має на меті протягом наступних двох років запустити нову платформу, щоб підключити до неї цифрові валюти та інтегрувати їх в існуючу фінансову систему.

Нік Керіган, керівник відділу інновацій SWIFT, повідомив, що останнє випробування тривало шість місяців і в ньому взяли участь майже 40 центральних банків, комерційних банків і розрахункових платформ. Згідно зі звітом, у проєкт були залучені центральні банки, зокрема, Німеччини, Франції та Австралії. Це одне з найбільших глобальних співробітництв, пов’язаних з цифровими активами на сьогоднішній день.

Це випробування було спрямоване на те, щоб цифрові активи різних країн могли використовуватися разом, навіть якщо вони побудовані на різних базових технологіях або «протоколах», тим самим зменшуючи ризики фрагментації платіжної системи.

«Ми розглядаємо дорожню карту для виробництва (запуску як продукту) протягом наступних 12-24 місяців. Це перехід від експериментальної стадії до чогось, що стає реальністю», – повідомив Нік Керіган.

Близько 90% центральних банків світу зараз вивчають цифрові версії своїх валют. Більшість не хоче відставати від біткоїнів та інших криптовалют, але бореться з технологічними складнощами.

Зберігаються занепокоєння щодо технологічних та регуляторних перешкод. Так, шведський Riksbank наголосив на необхідності значного технічного та нормативного розвитку для забезпечення безпечних офлайн-платежів за допомогою електронних крон.

У нещодавньому свідченні перед банківським комітетом Сенату голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл також зазначив, що Федеральна резервна система ще не готова рекомендувати або прийняти цифрові валюти.

Підпишись на нас в НОВИНИ Google, та отримуйте більше свіжих новин!

Джерело crypto.news
Читайте також