Вартість криптоактивів Дональда Трампа досягла новго рекорду

Криптогаманець, пов’язаний з колишнім президентом США Дональдом Трампом, підскочив до 10 мільйонів, згідно зі звітом блокчейн-трекера даних Arkham Intelligence. На даний момент цей гаманець містить 579 300 токенів MAGA і позначений тикером TRUMP, вартість якого нещодавно зросла.

Спочатку токени були отримані за допомогою обертового ефіру на децентралізованій біржі Uniswap, що підкреслює зростаючу участь Трампа у сфері цифрової валюти.

Вражаючу вартість гаманця в першу чергу пов’язують із токенами MAGA: лише вони коштують 7,12 мільйона доларів. Окрім цього, токен гаманця також містить 463,441 ETH, що еквівалентно 1,84 мільйона доларів, і додатковий один мільйон токенів MAGA VP (MVP) вартістю 509 000 доларів. Незважаючи на нещодавнє падіння вартості MVP, загальна продуктивність гаманця продовжує залишатися високою, чому сприяло зростання цін на токени MAGA на 8,3% за останній день. Авуари гаманця наразі становлять близько 10 мільйонів доларів, що проливає світло на волатильність і потенціал крипторинку.

Зв’язок Трампа з крипто-гаманцем було встановлено через його розкриття фінансової інформації за серпень 2023 року. На той час колишній президент володів приблизно 5 мільйонами доларів ETH і отримав 4,9 мільйона доларів гонорарів зі своєї колекції NFT цифрової торгової картки Трампа. Крім того, його статус «криптокита» ще більше зміцнився завдяки великим транзакціям, серед яких продаж ETH на суму 2,4 мільйона доларів у грудні 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cryptoadventure
Читайте також