Tether представила новий стейблкоїн

Гігант криптовалютних стейблкоїнів Tether представив у понеділок нову платформу для карбування токенів під назвою Alloy у мережі Ethereum. Нова платформа дозволяє користувачам створювати токени, забезпечені токенізованим золотом Tether (XAUT).

Токен був створений на новій платформі компанії Alloy by Tether і торгуватиметься як USDT за допомогою смарт-контрактів. Користувачі зможуть карбувати його через надмірну заставу, вносячи інший токен Tether, який відстежує вартість золота.

Alloy by Tether розроблено компаніями Moon Gold і Moon Gold El Salvador, які є членами Tether Group.

«Alloy від Tether представляє нову категорію цифрових активів, відомих як прив’язані активи, призначені для відстеження ціни еталонних активів за допомогою стратегій стабілізації, таких як надмірне забезпечення ліквідними активами та пули ліквідності вторинного ринку», — написала компанія в прес-релізі.

За даними компанії, ринкова капіталізація Tether Gold становить близько 573 мільйонів доларів США та забезпечена фізичним золотом, яке зберігається у Швейцарії.

Нова валюта aUSDT призначена для користувачів, які хочуть здійснювати транзакції, платежі та грошові перекази у валюті, подібній до долара США, без необхідності продавати свої цифрові активи, забезпечені золотом, йдеться в прес-релізі Tether.

Tether заробляє гроші на своєму стейблкоїні USDT в умовах поточної високої процентної ставки. Згідно з опублікованою атестацією, у першому кварталі компанія Tether отримала прибуток у розмірі 4,5 мільярда доларів США.

Останніми роками якість активів, що забезпечують стейблкоїни, як-от USDT, піддається пильному контролю, оскільки регулятори виросли занепокоєні щодо ліквідності резервів, які їх забезпечують, і чи зможуть вони витримати масові запити на викуп під тиском ринку.

У 2021 році компанія Tether, зареєстрована на Британських Віргінських островах, досягла мирової угоди з генеральним прокурором Нью-Йорка – не визнаючи жодних протиправних дій – щодо звинувачень у тому, що компанія брехала про свої резерви та приховувала збитки.

Того ж року вона досягла подібної угоди з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами, не визнаючи та не заперечуючи звинувачення CFTC.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело scmp
Читайте також