Назвали головну причину, чому великий сезон альткоїнів не настане

Фінансовий аналітик Мурад Махмудов прогнозує, що наближення нового сезону альткоїнів є малоймовірним через зменшення надлишкових заощаджень американських домогосподарств, повідомляє u.today.

За останніми даними Федерального резервного банку Сан-Франциско, американці вже витратили значну частину своїх накопичень, які нагромаджувалися в період з березня 2020 до серпня 2021 року внаслідок великого спаду споживчих витрат. Економісти ФРБ Сан-Франциско підтверджують, що надмірні заощадження досягли свого піку в серпні 2021 року, перевищивши $2,1 трлн.

Навіть при тому, що значна частина цих заощаджень вже витрачена, автори звіту вважають, що міцний ринок праці може допомогти підтримувати витрати на адекватному рівні. Однак нещодавні звіти про прибутки таких великих компаній, як Amazon, свідчать про те, що споживачі стають більш обізнаними у питаннях бюджетування.

З урахуванням того, що американці зараз більш обережно ставляться до своїх витрат, Махмудов вважає, що ймовірності витрат на ризиковані альтернативні криптовалюти є низькими.

«Найбільше, на що можна розраховувати, – це на випадковий та обмежений підйом від окремих лідерів ринку», – зауважив він. Аналітик також вказав на існуючий надлишок пропозиції альткоїнів.

«З кожним новим випуском альткоїнів збільшується не тільки їхня кількість, але й загальна ринкова капіталізація стає більш розбавленою», – додав Махмудов. Порівнюючи поточний ринковий цикл з 2017 роком, аналітик відзначив, що на той час ринок був меншим, що зробило досягнення значних прибутків більш доступними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також