Біткоїн чекає небувале подорожчання: прогноз від аналітиків

Ціна біткоїна має злетіти до 500 000 доларів до кінця десятиліття. Такі прогнози зробили аналітики Bernstein Гаутам Чугані та Махіка Сапра. Вони заявили, що біткоїн готовий злетіти на 659% від поточного рівня і досягти півмільйона доларів до 2029 року.

Причиною величезного зростання цін є бурхливий попит з боку спотових біржових фондів біткоїнів (ETF), які залучили активи на десятки мільярдів доларів з моменту запуску на початку цього року.

Цей різко зростаючий попит у поєднанні з постійно скорочуваною пропозицією біткоїнів створює активну динаміку попиту та пропозиції, якщо ціна криптовалюти продовжить рости.

«Це пов’язано з безпрецедентним попитом на біткоїни (190 мільярдів доларів AUM у 2025 році порівняно з 60 мільярдами доларів сьогодні) через ETF, якими керують провідні світові менеджери з управління активами, і обмеженням пропозиції біткойнів», – сказав Бернштейн.

Пропозиція біткоїнів обмежена після нещодавнього халвінгу в квітні, який зменшив винагороду майнерам за блок з 6,25 BTC до 3,125 BTC. Це зменшення призвело до того, що нова пропозиція біткоїнів впала з середнього 900 BTC на день до 450 на день. Аналітики вважають, що подія халвінгу в поєднанні з новими каталізаторами попиту на біткоїни може призвести до значних коливань цін.

Чхугані та Сапра заявили, що їхній базовий прогноз ціни біткоїна становить 200 000 доларів до 2025 року, 500 000 доларів до 2029 року та 1 мільйон доларів до 2033 року.

Аналітики відзначили, що запровадження ETF, регульованих США, було критичним моментом для криптовалюти, яка залучила традиційний капітал.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело crypto.ro
Читайте також