Назвали криптовалюту, власник якої заробив за 15 годин аж 2,5 млн доларів

Ред.: не фінансова порада!

Один невідомий трейдер успішно заробив $ 2,5 мільйона за 15 годин завдяки новій криптовалюті. Він використовував Solana та маловідомий актив Vibe Cat Price (Minette). Його успіх викликав зацікавленість аналітиків Lookonchain, які розглянули деталі його операцій на своїй сторінці на платформі X.

Vibe Cat Price, подібно до багатьох інших мемкоїнів, не має конкретної мети. Це робить інвестування в такі монети дуже ризикованим. Проте багато трейдерів все ще ризикують інвестувати в них через їх високу волатильність.

У випадку з Vibe Cat Price трейдеру вдалося заробити добре. Зростання токена під час запуску торгів дозволило йому заробити мільйони всього за кілька годин. Йому належало 3,89 Solana, що дорівнювало $ 600. Він зняв монети з Binance і витратив частину, а саме 2,89 SOL ($ 445), на придбання 2,46 мільярдів Minette.

Трейдер строго дотримувався свого графіку. Придбання Minette відбулося на блоку, в якому розробники додали ліквідність до проекту. Незабаром він продав 1,04 мільярд Minette за 998,7 SOL ($ 153 000). У його розпорядженні залишилося 1,42 мільярди мемкоїнів. Зростання курсу токену привело до збільшення їхньої вартості до $ 2,5 мільйона.

Аналітики Lookonchain вважають, що за цими операціями може стояти інсайдер. Вони зауважили, що розробники Vibe Cat Price відмовилися від спалювання LP-токенів, що може збільшити ризик проведення шахрайських схем. Концентрація великого обсягу Minette у руках інсайдера може призвести до дампу проекту, вважають аналітики.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело noworries.news
Читайте також