Біткоїн встановив новий історичний максимум у $71,5 тисяч: що буде далі – прогнози фахівців

11 березня ціна біткоїна (BTC) швидко підскочила до нового історичного максимуму в 71 569 доларів (на BitMEX). Таким чином був побитий рекорд, встановлений лише кілька днів тому.

В результаті ринкова капіталізація біткоїна наблизилася до 1,4 трильйона доларів, згідно з даними CoinMarketCap.

Крім того, дані Coinranking показали значне зростання цін на біткоїн на південнокорейських криптовалютних біржах. Позначка в 75 тисяч доларів була подолана, в основному, через так звану «Kimchi Premium» (або Korea Premium Index). Вона означає різницю між вартістю біткоїна на світових біржах і його вартістю на біржах у Південнійй Кореї.

Згідно з даними Yahoo Finance, значне зростання ціни біткоїна збіглося з віхою в обсязі торгів спотовими біржовими фондами біткоїн (ETF), які перевищили 100 млрд доларів.

Том Лі, засновник і керівник відділу досліджень FundStrat Global Advisors, висловив оптимізм щодо майбутньої траєкторії біткоїна, прогнозуючи потенційне зростання до вражаючих 150 тисяч доларів протягом наступних 12-18 місяців.

В цілому, фахівці сходяться в тому, що будь-яке падіння біткоїна, ймовірно, буде короткочасним завдяки дисбалансу попиту та пропозиції (створеному нещодавніми сильними надходженнями в спотові ETF, зареєстровані в США) і майбутнього зменшення винагороди вдвічі.

Нагадаємо, що Ethereum теж невпинно зростає у ціні і досяг $4000 вперше з 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело crypto.news
Читайте також