Google буде додавати дані блокчейну у свої результати пошуку

Тепер пошук Google дозволяє користувачам одразу отримувати доступ до деталей транзакцій і даних блокчейну, що суттєво спрощує взаємодію з екосистемами блокчейну.

Індексація Google буде охоплювати біткоїн і п’ять мереж, сумісних з EVM (Ethereum Virtual Machine): Arbitrum, Avalanche, Optimism, Polygon і Fantom. Індексуючи дані блокчейну, Google буде забезпечувати миттєвий доступ до великої кількості інформації, яка раніше була передана спеціалізованим дослідникам блокчейну.

Ця інтеграція буде мати глибокі наслідки для видимості та доступності технології блокчейн.

1) Це посилює злиття користувачів Інтернету та крипто-спільноти, сигналізуючи про перехід до більш широкого прийняття цифрових активів.

2) Google підвищує прозорість і відстежуваність у транзакціях блокчейну, спрощуючи пошук даних. Це може відіграти вирішальну роль у вирішенні проблем, пов’язаних із незаконною діяльністю, і створенні більш безпечної та надійної екосистеми цифрових активів.

3) З більшою доступністю даних блокчейну очікуйте більшої розробки додатків і послуг, від аналітики до передових фінансових продуктів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело altcoinbuzz
Читайте також