Трейлер нової гри про “Зоряні війни” з’явився в мережі: чим він здивував

Star Wars Outlaws від Ubisoft – це, мабуть, одна з найбільш очікуваних ігор 2024 року. Гравцям цікаво повернутися в улюблений світ “Зоряних воєн”, тим більше, що в даному випадку пропонується роль не джедая, а звичайної людини без Сили.

Двохвилинний трейлер гри було показано на Future Games Show, популярному заході, де анонсуються нові ігри. Цього року тут було продемонстровано понад 40 ігор. Однією з них стали чергові “Зоряні війни”.

Дія у грі Star Wars Outlaws розгортається між п’ятою та шостою епізодами фільму. Гра розроблена The Division (Massive Entertainment) і видана Ubisoft. Це історія не про джедая, а про Кей Весс, звичайну дівчину, яка постійно потрапляє в неприємності. Її головна мета – масштабне пограбування, після якого вона зможе відчути, що таке звичайне життя. Кей подорожує зі своїм милим звірятком Ніксом та дроїдом BX-commando.

У трейлері гри Star Wars Outlaws ви можете побачити трохи стелсу, швидкісну гонитву, перестрілки, політ корабля і різноманітні локації.

Гравці можуть відвідувати як давно знайомі, так і нові місця Далекої Галактики на власному спідері. У грі буде стелс-механіка, але якщо щось піде не так, ви завжди зможете скористатися бластером і знищити всіх ворогів.

Точної дати виходу гри поки що немає, але очікується, що Star Wars Outlaws вийде в 2024 році на ПК, Xbox Series і PlayStation 5.

Цікаво, що гра ще до свого виходу стикнулася з проблемами. У Південній Кореї комітет з рейтингу та адміністрування відеоігор відніс гру до категорії «19+». Причиною стало те, що цензори побачили у грі «реалістичну симуляцію спекулятивної поведінки». Крім того, в Outlaws є «міні-гра із внутрішньоігровими ставками та дивідендами».

Швидше за все йдеться про гру під назвою Sabacc. Це популярна по всій Галактиці карткова гра, ставками в якій можуть бути кредити, зорельоти і навіть планети.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gagadget
Читайте також