Топ-6 відеоігор по книзі “Дюна” Френка Герберта: ви в це грали?

Всесвіт Френка Герберта “Дюна” пережив чимало адаптацій протягом років. Деякі ігри відверто не вдалися. Наприклад, Dune Frank Herbert має поганий геймплей, інші заклали основу для жанру RTS, як Dune 2.

Тож давайте подивимося, що ще нам подарувала “Дюна”.

6. Frank Herbert’s Dune (2001)

Ця дивна пригодницька гра від третьої особи досить точно повторювала події роману Френка Герберта, але її геймплей точно не найкращий. Розроблена компанією Cryo Interactive, розробниками оригінальної гри Dune 1992 року, ця гра не мала особливого успіху.

5. Dune (1992)

Розроблена студією Cryo Interactive, ця початкова відеоігрова адаптація класичного роману Френка Герберта є однією з найамбітніших пригодницьких ігор на сьогоднішній день. Незважаючи на випуск у 1992 році та неминуче старіння, Dune має значний графічний стиль. “Дюна” містить класичний пригодницький геймплей старої школи.

4. Dune 2 (1992)

Dune 2 – це, мабуть, найвизначніша стратегія в реальному часі, є шедевром старої школи, в якому вже відчувається застарілість, але саме ця гра стала основою для всього жанру RTS. Тож, більше поваги, друзі! Можна також стверджувати, що інноваційна комбінація будівництва бази, збору ресурсів і виробництва одиниць у Dune 2 проклала шлях до буму ігор RTS наприкінці 90-х.

3. Emperor: Battle For Dune (2001)

Це пряме продовження Dune 2000 (вищезгаданого ремейку Дюни 2 1992 року) було розроблене командою Westwood Studios. Чудова версія для шанувальників стилю Вествуда. Однак до цього моменту ринок був переповнений іграми RTS, тому цій “Дюні” було важко конкурувати. Emperor: Battle For Dune містить дрібні деталі, такі як лазерна зброя, яка погано реагує на використання проти ворогів із щитами, що робить цю адаптацію неймовірно вірною.

2. Dune: Spice Wars (2022)

Розроблена командою, яка розробила хітову інді-стратегію Northgard. Це досконала, сучасна RTS, дія якої відбувається у всесвіті “Дюни”. Dune: Spice Wars містить різноманітні асиметричні фракції, які надають грі велику цінність для повторення, показуючи унікальні здібності та способи гри. Dune: Spice Wars має чудовий візуальний стиль, який перетворює похмурі пустелі Арракіса в незмінне задоволення, і кожен підрозділ фракції впізнається одразу.

1. Dune: Imperium (2024)

Це, мабуть, одна з найкращих цифрових адаптацій настільних ігор. Dune: Imperium — це надзвичайно тактична стратегічна гра з інтригами та захоплюючими сутичками, у якій представлені різноманітні асиметричні лідери, які доповнюють досвід і додають багато цінності для повторення. Візуально Dune: Imperium є досить статичною грою з відносно стандартними візуальними ефектами, які можуть відштовхнути деяких гравців. Однак Imperium є стратегічно глибокою і напрочуд тематичною, що, мабуть, робить її однією з найкращих доступних ігор Dune.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також