Служба підтримки Xbox може отримати чат-бота зі штучним інтелектом

Чат-бот вже тестується: розробники перевіряють його відповіді на запитання в межах служби підтримки Minecraft Realms.

Microsoft продовжує вивчати потенційні можливості використання ШІ у своїх продуктах – і Xbox не залишається осторонь в цих дослідженнях. У новому звіті стверджується, що компанія працює над чат-ботом AI, який відповідатиме на запитання, які приходять у службу підтримки від гравців.

Як повідомляє The Verge, Microsoft підтвердила, що зараз тестує чат-бота зі штучним інтелектом для платформи Xbox. Джерела повідомляють, що цей чат-бот підключений до документів підтримки мережі Xbox і екосистеми. Це дозволяє йому відповідати на запитання до служби підтримки, які можуть виникнути у користувача. Повідомляється, що фірма нещодавно розширила свій пул тестування, тому не виключено, що згодом «віртуальний агент підтримки Xbox» візьме на себе запити підтримки для всіх клієнтів Xbox.

Схоже, що бот також може виконувати інші завдання. У звіті згадується, що штучний інтелект може використовуватися для обробки повернення коштів за ігри з веб-сайту підтримки Microsoft.

Хайян Чжан, генеральний менеджер ігрового ШІ в Xbox, сказав The Verge: “Ми тестуємо віртуального агента підтримки Xbox, внутрішнього прототипу анімованого персонажа, який може ставити запитання службі підтримки Xbox голосом або текстом. Прототип спрощує та пришвидшує гравцям отримання допомоги з питань підтримки за допомогою природної мови, беручи інформацію з існуючих сторінок підтримки Xbox.”

Однак Чжан не уточнив, коли чат-бот стане доступним для громадськості.

Компанія планує впроваджувати штучний інтелект у свою платформу Xbox й іншими шляхами. Технічний гігант розглядає можливість створення Copilot на базі штучного інтелекту для вирішення завдань з безпеки та модерації. Ці помічники займатимуться модерацією контенту та допомагатимуть у процесі забезпечення дотримання та оскарження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також