Розробники гри Call of Duty випустили новий ефектний трейлер Godzilla x Kong

В той час, як на великі екрани по всьому світу вже вийшла масштабна кінострічка «Годзілла та Конг: Нова імперія», у світі ігор ще тільки готується схожа прем’єра. Це буде колаборація Call of Duty та Godzilla x Kong.

На офіційних платформах вже опублікований новий трейлер гри (дивіться його наприкінці цієї публікації). Завдяки цьому відео вже зараз можна оцінити, як саме «Всесвіт монстрів» потрапить у франшизу шутерів Call of Duty.

Гравці можуть зіграти в подію Godzilla x Kong: Battle for Hollow Earth з 3 по 10 квітня.

Гравці також зможуть придбати спеціальні скіни операторів Годзілли, Конга, Шимо та Короля Скара, щоб отримати прискорення під час гри в рамках індивідуальних пакетів Tracer Pack. Кожний набір містить скін оператора Титана, два креслення, чарівність, екран завантаження, велику наклейку та спеціальний фінішний рух для персонажа (скін Годзілли — «Відчуй теплове проміння»). Гравці, які придбають усі чотири пакети, матимуть можливість завершити колекцію Titan, а також розблокувати ексклюзивну зброю “B.E.A.S.T. Glove” Gladiator Skin Melee Weapon.

Новий контент «Годзілла та Конг: Нова імперія» з’являється в Call of Duty після обмеженого у часі режиму «Операція Монарх» 2022 року, у якому гравці вижили після титанів із фільму «Годзілла проти Конга» 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також