Просто знищив гру: підліток побив шість світових рекордів в Tetris

15-річний гравець побив досяг просто неймовірних результатів у класичній відеогрі Tetris протягом березня та квітня цього року. Рекорди побито через 35 років після виходу гри.

У період з 11 березня по 14 квітня гравець Алекс Тач встановив світові рекорди за кількістю балів у на найвищому рівні як у модифікованій версії, так і на оригінальній. 15 квітня він побив власний рекорд за результатами модифікованої версії.

Алекс принаймні двічі перевищив рубіж у 10 мільйонів балів, що призвело до того, що максимальний результат перевищив 16,7 мільйонів. Завдяки цьому він також перевищив світовий рекорд, досягнувши рівня 157 із завершеними 6 лініями. Цей надзвичайний результат приніс йому тисячі доларів.

”16,2 млн. Коли я вперше почав грати в Tetris, я хотів бути одним із найвправніших гравців і отримати визнання. Я серйозно грав у цю гру протягом 4 років, і це найбільше досягнення за всю мою кар’єру гравця Esport NES Tetris. Навіть якщо я втрачу свій титул Mega Masters, це досягнення буде світитися в моєму серці», — написав підліток, поділившись відео на своєму YouTube-каналі.

Алекс Тач також є першою людиною, яка спровокувала візуальний збій у грі, яка отримала назву «Summoning Satan». Youtube-канал aGameScout, який публікує відео про тетріс, поділився досягненнями підлітка з різними роликами, на яких він зображений під час гри.

Вважається, що 29-й рівень у Tetris – це точка, де блоки рухаються надто швидко, щоб люди могли реагувати. Крім цього, у грі є виклики зі зміною кольорів блоків, від яскраво-рожевого до майже невидимих темних блоків. Раніше у NES-версії Tetris перемагав лише штучний інтелект, який працював із майже миттєвим сприйняттям і бездоганним прийняттям рішень, що перевищувало можливості людини.

Однак Алексу Тачу вдалося зробити неймовірне.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело NV
Читайте також