Популярна гра Bloodborne повернулася через дев’ять років: де і як можна зіграти

Сьогодні, 24 березня, – визначний день для шанувальників гри Bloodborne. У гравців є ще один шанс повернутися у цей жорстокий всесвіт, але часу мало – всього до 7 квітня.

Гра Bloodborne була розроблена у 2015 році під керівництвом Хідетаки Міядзакі. Можна впевнено сказати, що це – один із найбільших хітів компанії FromSoftware. Але якою популярною гра б не була, з часом вона здала свої позиції. Шанувальники перейшли до інших ігор, зокрема й інших проектів FromSoftware.

І ось тепер, за дев’ять років, гра повернулася.

З 24 березня по 7 квітня шанувальники можуть знову зіграти в Bloodborne під час події Return to Yharnam 2024. Це прекрасний шанс для всіх, хто пропустив можливість пограти в Bloodborne, коли вона вперше вийшла в 2015 році, або для тих, хто просто хоче знову пережити дні слави гри.

Як грати в Bloodborne у 2024 році?

На жаль, досі немає жодної інформації про потенційний порт Bloodborne для ПК чи оновлену версію, тож визнана критиками гра залишилася виключно на консолях PlayStation.

Хороша новина полягає в тому, що Bloodborne принаймні можна грати на останніх пристроях PlayStation. Завдяки зворотній сумісності з PS5, Bloodborne легко доступний на більш потужній системі Sony. Звичайно, гра також доступна для гри на PS4 для тих, хто ще не оновився.

Отже, якщо у вас під рукою є PS4 або PS5, вам має бути доступна подія Return to Yharnam, керована спільнотою. Скористайтеся цим!

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також