Minecraft може вийти на PlayStation 5

Гра “Майнкрафт” зараз доступна на консолях минулого покоління і досі не вийшла на PlayStation 5 і Xbox Series, однак це може змінитися.

Ознаки, що вказують на потенційну версію Minecraft для PlayStation 5, нещодавно були виявлені PlayStation Game Size. Це акаунт в X (раніше Twitter), відомий моніторингом бекенда та баз даних PlayStation Store.

Однак ні розробник Mojang, ні власник студії Microsoft не зробили жодних офіційних заяв щодо доступності Minecraft на PlayStation 5.

Варто додати, що інформація про окрему версію Minecraft для консолей Xbox Series з’явилася ще у вересні минулого року, коли гра отримала рейтинг від ESRB.

Minecraft залишається однією з найпопулярніших відеоігор, яка подолала позначку 300 мільйонів продажів ще в жовтні 2023 року. Значного успіху також досягли гри-спін-офф, такі як Minecraft Dungeons, кількість гравців яких станом на вересень перевищила 25 мільйонів.

Нагадуємо, що нещодавно Minecraft додав у свій всесвіт соляні копальні українського Соледара і таким чином гра допомагає збирати донати на відновлення України. У популяризації цієї версії гри задіяні відомі українські та закордонні персони, які навіть мають власних персонажів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamingbolt
Читайте також