Хто створює франшизу World of Warcraft – штучний інтелект чи люди: відповідає розробник

Американська компанія-розробник Blizzard заявила, що поки що лише досліджує технологію, тому World of Warcraft наразі не використовує генеративний штучний інтелект (ШІ) для створення контенту. Хоча…

Директор франшизи Warcraft Джон Хайт уточнив, що студія використовувала машинне навчання, щоб робити речі, які можуть бути громіздкими. Наприклад, щоб підібрати комплекти броні до різних ігрових рас і класів. І все ж таки більш художні, творчі елементи World of Warcraft все ще створюють реальні художники.

«Ми використовували машинне навчання, щоб допомогти робити те, що люди або не можуть робити, або це дуже громіздко, — пояснив Джон Хайт. – Ви бачите, скільки у нас різних персонажів. Складно підібрати броню для кожного з них. Раніше нашим митцям доводилося проходити через це, і вони створювали броню для людської форми, а потім їм доводилося йти і переробляти всі ці речі для різних форм тіла, рогів, великих морд і хвостів і всього такого. Це просто не дуже весела робота для них. Кілька років тому ми запитали: «Чи можемо ми використати машинне навчання, щоб допомогти принаймні досягти того моменту, коли 90% роботи виконується за художників, а потім вони зможуть її точно налаштувати?» І ми пішли на це. Насправді це вийшло дуже добре. Це дозволило нам зробити набагато більше різноманітної броні. Художники люблять це.»

Гайт також поділився думками про настрої в команді художників, для яких поява штучного інтелекту означає, що вони можуть залишитись без роботи. Він зазначає, що хоча студія все ще досліджує, як цю технологію можна використовувати, поки що World of Warcraft не використовує генеративний ШІ.

«Я син інженера-аеронавігатора та художника. Моя мама була авіаційним інженером, а мій тато був прекрасним художником… Тож я дуже ціную творчий процес, те, через що художник проходить у своїй уяві, — сказав Хайт. — Я думаю, що художники в команді бояться, що штучний інтелект буде задіяний, щоб позбавити їх роботи. Вони, звичайно, не хочуть, щоб їхні роботи використовувалися без їхнього дозволу, без кредиту чи будь-чого іншого, тому я думаю, ми всі це вирішуємо. Ми не використовуємо генеративний ШІ в WoW».

Зараз World of Warcraft завершує доповнення Dragonflight і готується до наступного великого доповнення: The War Within. Тим часом гра нещодавно також отримала новий режим Battle Royale на 60 гравців під назвою Plunderstorm, який дозволяє гравцям отримувати винагороди за звичайні та класичні сервери.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamingbolt
Читайте також