Геймери ошелешені: знайдено цікаву фішку у “Відьмак-3” через 9 років після випуску гри

Шокований гравець «Відьмака» використав Reddit, щоб розповісти про свою знахідку. Виявилося, йому знадобилося більше 200 годин гри, щоб нарешті знайти простий спосіб пересування по карті.

«Чуваки. Це полегшило б виконання багатьох квестів (особливо Острів туманів). На карті світу є «гавані», якими можна швидко подорожувати на човні. Навіть між місцями на карті світу», – пояснив він.

Звичайно, є гравці, які давно знали про цей спосіб, але, дивлячись на відгуки на форумі, стає зрозуміло, що можливість плавати човном для багатьох стала несподіванкою.

“Чекайте, що??? – запитав колега-фанат, також вражений цією новою інформацією. – В цю гру можна зіграти п’ять разів і пропустити такі речі…».

Цікаво, що нещодавно у грі також було знайдено приховану підземну територію. Тому можна припустити, що давно знайома гра, випущена ще у 2015 році, має й інші сюрпризи, хтозна?

Тим часом, The Witcher 3: Wild Hunt оголосила, що випуск офіційного набору модифікацій для ПК запланований на 21 травня 2024 року. CD Projekt Red представить новий потужний інструмент для модераторів, який обіцяє надати творчим фанатам неперевершені можливості для розширення контенту гри.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamingbible
Читайте також