Fortnite повертається на iPad та iPhone: стали відомі нові деталі

Компанія Epic Games повідомляє, що через довгі чотири роки деякі геймери знову зможуть зіграти в Fortnite на своїх пристроях Apple. Але мова йде лише про зону Європейського Союзу.

Ігровий режим Fortnite Battle Royale був випущений у вересні 2017 року, і незабаром після цього він став доступним на мобільних пристроях. Щоб просувати мобільну версію Fortnite, Epic Games і Samsung об’єднали зусилля у 2018 році та подарували скін Galaxy усім, хто грав у гру на Samsung Galaxy Note 9 або Samsung Galaxy Tab S4. Чимало гравців завантажували Fortnite на свої мобільні пристрої не лише з практичних міркувань, але й щоб перевірити магазин предметів або вкладку квестів, перебуваючи далеко від своїх комп’ютерів.

На жаль, Fortnite було видалено з App Store на всіх пристроях Apple у 2020 році. Компанія не була задоволена тим, що Epic Games намагалася обійти свої правила валюти в грі, і повністю видалила його. Багато гравців були здивовані, коли це сталося. Значна частина мобільних шанувальників втратила єдиний спосіб отримати доступ до Fortnite та була змушена повністю припинити гру. Ситуація ще більше погіршилася, коли у березні 2024 року Apple закрила обліковий запис розробника Epic Games.

Однак 29 квітня Epic Games опублікувала нову інформацію і повідомила, що Fortnite буде повернеться на пристрої iPhone у Європейському Союзі «досить скоро», а також до iPad «пізніше цього року». Це сталося завдяки закону про цифрові ринки, який дозволяє Epic надавати шанувальникам доступ до Fortnite через Epic Games Store на пристроях Apple.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також