Дві хітові гри можуть поєднати: планується кросовер між Fallout та Call of Duty

В мережі з’явилася інформація, що Call of Duty: Modern Warfare 3 незабаром матиме кросовери з іншими іграми. В це число входять Fallout, Gundam і The Crow.

Гра Call of Duty вже неодноразово брала участь у кросоверах, співпрацюючи з багатьма відомими іменами. Call of Duty: Modern Warfare 3 продовжує цю традицію.

На початку цього року гравці Call of Duty побачили оголошення про об’єднання Modern Warfare 3 і The Walking Dead. Ще одна несподівана співпраця перетворила операторів Modern Warfare 3 на персонажів Warhammer 40K через скіни. Для кіно був створений контент з Dune: Part 2 та Godzilla x Kong: The New Empire.

І от тепер стало відомо, що Call of Duty: Modern Warfare 3 отримає кросовери з Fallout, Gundam і The Crow. Цікава деталь полягає в тому, що кросовери можуть відбутися в четвертому, наступному сезоні Modern Warfare 3. Користувач Twitter CODWarfareForum опублікував скріншот, який поширювався в соціальних мережах, показуючи назви файлів, які вказують на можливість перехресних подій.

Gundam — одна з найвідоміших у світі франшиз про механіку, яка має шанувальників багатьох поколінь. На додаток до адаптацій манги та аніме, у Gundam є серія ігор із такими популярними назвами, як Gundam Versus і Gundam Extreme Versus Maxiboost ON.

The Crow — майбутній фільм із Біллом Скарсгардом у головній ролі, який адаптує відомий однойменний комікс, у якому вбитий музикант оживає, щоб помститися за свою смерть і смерть своєї нареченої. Передбачуваний кросовер Call of Duty буде пов’язаний з ремейком, який вийде в кінотеатри 23 серпня.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gamerant
Читайте також