Анонсовано нову відеогру про Бетмена: вийде у 2024 році, але є нюанс

Інформація про вихід гри Batman: Arkham Shadow абсолютно офіційна. Анонс надійшов від самої Meta через її офіційний блог.

Це буде перша частина серії Arkham після Batman: Arkham VR Rocksteady у 2016 році для PSVR. Повне розкриття планується на виставці Summer Game Fest 7 червня.

Попередня гра The Suicide Squad: Kill The Justice League залишила поганий присмак у шанувальників Batman Arkham з усіх куточків світу. Можливо, нова гра трошки зітре ці негативні враження.

Тизер-трейлер гри розповідає про те, як Бетмен з якоїсь причини переслідує щура, але в цей момент на нього нападає ціла орда шкідників.

Чому щури важливі? Той, хто дивився «Загін самогубців» Джеймса Ганна, знають, що в DC є лиходій на ім’я Щуролов, і зазвичай його можна знайти в галереї вигнанців Бетмена.

Щуролов досі не з’являвся в Arkhamverse, хоча важко повірити, що він стане головним антагоністом Batman: Arkham Shadow.

Ще одне питання без відповіді: де саме на часовій шкалі знаходиться ця гра. Після подій Batman: Arkham Knight вважається, що найбільший детектив світу пішов у підпілля, перш ніж зрештою повернутись, щоб приєднатися до Ліги справедливості для гри Suicide Squad.

Точна дата виходу Batman: Arkham Shadow наразі невідома, хоча, ймовірно, ми почуємо більше про гру та, сподіваємося, побачимо повну демонстрацію ігрового процесу десь пізніше цього року.

Однією з особливостей цієї гри є те, що це – VR.

Чому гра VR?

Геймери вже отримали один досвід віртуальної реальності про Бетмена від Rocksteady, основна серія завжди була традиційною пригодницькою грою від третьої особи. Навіть Arkham Origins, розроблений компанією WB Montreal, зберіг той самий ігровий стиль, у якому серіал отримав успіх. Отже, навіщо повертатися до VR?

Можливо, Camouflaj і Meta змогли ліцензувати IP-адресу Бетмена від WB, як вони зробили для Iron Man, і самі вирішили створити назву VR.

Також ймовірно, що поганий прийом Suicide Squad і Gotham Knights відлякав WB від бажання повністю створити нову гру про Бетмена, і він був готовий дозволити Meta платити їм за IP як безпечнішу інвестицію. Поки рано говорити, але оскільки ігри віртуальної реальності стають дедалі надійнішими, цілком можливо, що це – найкраща гра про Бетмена, яку ми отримуємо з 2015 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Pocket Lint gamingbible
Читайте також