Як зробити гарне освітлення для відеоблогів і селфі: Топ-3 недорогих кільцевих ламп

Якщо ви хоча б декілька разів пробували зняти ролик для свого YouTube каналу, ви точно знаєте, наскільки важливим є освітлення. Воно може допомогти вам покращити відео або повністю зіпсувати його. Тому тим, хто планує стати відеоблогером на постійній основі, варто подумати про спеціальне світло. Bibliotech пропонує три варіант хороших кільцевих ламп на цей випадок.

1. Joby Beamo 12-inch ring light

Вартість – від 1000 грн.

Проста, але якісна, доступна і універсальна кільцева лампа. Є три кріплення аксесуарів. Пропонує стабільну яскравість 100 люкс на відстані 1 м, має 10-ступеневе затемнення та регульовану колірну температуру від 3000K до 5600K.

2. Neewer 18-inch dimmable ring light

Вартість – від 1700 грн.

Цей кільцевий ліхтар Neewer забезпечує широке покриття завдяки масивному ліхтарю діаметром 18 дюймів, який можна закріпити на підставці, що входить у комплект. Вихідна потужність – 44 Вт, яка потім падає до 34 Вт при розряді батареї, але тут є баланс, який дає вам ширший простір м’якшого освітлення. Можливість живлення світильника Neewer від батареї Sony NP-F робить зйомку без проводів легкою, особливо за допомогою пульта дистанційного керування Bluetooth.

3. Godox LR150 18-inch LED Ring Light with 78-inch Extendable Tripod Stand

Вартість – від 2900 грн.

Godox має хорошу репутацію у виробництві якісних освітлювальних приладів. LR150 не є винятком. На самому світильнику є два регулятори для регулювання колірної температури (від 3000K до 6000K) і яскравості світла. Він постачається з блоком живлення, але без батарей, що робить його більш придатним для студійних або домашніх сценаріїв. Він також оснащений вбудованим портом USB, щоб заряджати ваш смартфон. Приємною перевагою цього кільцевого світильника є те, що він дозволяє обертати головку світильника на 180 градусів по горизонталі. Є висувна підставка для штатива.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також