З’явився перший у світі смартфон, який складається тричі: як працює ця технологія

Китайська компанія TCL представила смартфон з цікавою інновацією. Його екран здатен складатися втричі. Це технологія підтримує як «G-подібну», так і «Z-подібну» конфігурації складання.

Завдяки гнучкості екран можна повністю вирівняти і тоді він буде мати співвідношенням, яке дуже нагадує теперішнє співвідношення екрану основного планшета.

Екран, що складається втричі, включає в себе кілька технологій малого споживання, зокрема Tandem, LTPO та PLP. Ці технології не тільки забезпечують високу яскравість, але й пропонують низьке енергоспоживання та тривалий термін служби.

Ступінчастий дизайн екрану забезпечує надзвичайно тонкий профіль із товщиною всього 472 мікрони, що становить менше 0,5 мм. Загальна товщина пристрою – на рівні 17 мм, що робить його компактним і портативним варіантом для користувачів.

На додаток до екрана, що складається втричі, TCL Huaxing також продемонструвала перший у світі 7,85-дюймовий гнучкий екран з функцією розпізнавання обличчя. Ця технологія використовує конструкцію SUP (сенсор під панеллю), яка забезпечує безперебійну та безпечну біометричну автентифікацію.

Технологія автентифікації обличчя під екраном сумісна з 3D-розпізнаванням обличчя без необхідності в прорізах або отворах, максимально збільшуючи цілісність екрана.

Дисплей під екраном (область SUP) і звичайна область відображення (область AA) мають щільність у 420 пікселів на дюйм, що забезпечує узгодженість загального зображення на екрані.

Гнучкий екран із автентифікацією обличчя під екраном використовує технологію LTPO від TCL CSOT, яка підтримує частоту оновлення до 120 Гц. Ця технологія забезпечує більш плавний і чуйний користувальницький інтерфейс, що робить його ідеальним для ігор, потокового відео та інших додатків, що інтенсивно працюють з графікою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело smartphonemagazine
Читайте також