З’явився додаток з ШІ, який зберігає рецепти з Reels

Представлено новий додаток Pestle, який допомагає створювати та зберігати рецепти з соціальних мереж, включаючи Instagram Reels. Про це пише TechCrunch.

Pestle використовує машинне навчання для швидкої обробки рецептів і їх збереження в колекції користувача. Розробник Вілл Бішоп зазначає, що додаток дозволяє миттєво зберігати рецепти, знайдені під час перегляду роликів.

Ідея Pestle виникла через проблеми з пошуком рецептів в інтернеті. Багато сайтів переповнені рекламою та довгими вступами, через що сам рецепт часто розташований внизу сторінки. До створення Pestle Вілл Бішоп намагався копіювати рецепти в додаток “Нотатки” від Apple, але це було незручно.

Pestle дозволяє зберігати рецепти з інтернету через натискання кнопки “Поділитися” в iOS і вибір Pestle як місця збереження. Крім того, додаток надає інші корисні функції, такі як планування страв, створення списку покупок, відстеження нових рецептів від улюблених авторів, навігація за допомогою голосових команд та можливість готувати страви без допомоги рук. Додатково можна готувати разом з друзями та родиною через функцію SharePlay від Apple для FaceTime.

Для повного доступу до всіх функцій користувачам потрібно оформити підписку, але доступна і безкоштовна версія додатка з базовими можливостями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також