З’явились нові дані про характеристики, ціну і дату випуску PlayStation 6

Кілька джерел і звітів активно поширюють чимало нової інформацію про довгоочікувану PlayStation 6. Але слід зазначити, що Sony ще не оприлюднила або підтвердила жодної інформації щодо цієї консолі.

Digital Trends оприлюднив останні чутки про PlayStation 6, зосередивши увагу на майбутніх цінах, даті випуску і специфікаціях. Зокрема, у звіті цитуються судові документи Microsoft, представлені на судових слуханнях про злиття Microsoft та Activision Blizzard.

Дата випуску

Microsoft очікує, що нових консолей PlayStation не буде до 2027 року, а до цього часу Call of Duty залишиться на платформі Sony.

Якщо враховувати, що консолі Sony мають семирічний життєвий цикл, а PS5 була випущена в 2020 році, то дійсно логічно припустити, що наступна PlayStation має вийти у 2027 році.

Вартість і характеристики консолі

Очікується, що консоль наступного покоління PlayStation коштуватиме близько 600 доларів США, а чіпи AMD будуть працювати на консолі, як і в партнерстві з PS5.

Крім того, було сказано, що консоль має якість 4K при 120 кадрах в секунду. Повідомлялося, що PS6 також може пропонувати 8k при 60 кадрах в секунду.

Також ходять чутки, що Sony більше не випускатиме PS5 Pro, тобто покращену версію PlayStation 5.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело techtimes
Читайте також