Яким буде новий iPhone 17: все, що відомо на сьогоднішній день

Кожне нове покоління iPhone викликає значний інтерес та багато чуток серед шанувальників Apple у всьому світі. iPhone 17 не став винятком, і вже зараз багато джерел діляться передбачуваними характеристиками та нововведеннями цієї моделі, інформує macrumors

Дизайн і корпус

Згідно з інформацією The Information, iPhone 17 матиме “значно тонший” алюмінієвий корпус, на відміну від титанових корпусів професійних моделей Apple. Новий дизайн також включатиме більш вузький динамічний острівець завдяки використанню менших “металевих лінз” для системи Face ID. Внутрішня кодова назва пристрою – D23, а зміни в дизайні порівнюють з революційним iPhone X.

Розмір дисплея

За даними аналітика Джеффа Пу з Haitong International Securities, екран iPhone 17 матиме розмір 6,6 дюймів. Проте аналітик Росс Янг з Display Supply Chain Consultants (DSCC) вказує на розмір 6,55 дюймів. Це менше, ніж у iPhone 15 Plus, який має 6,7-дюймовий дисплей. Apple продовжує тестувати різні варіанти дизайну, тому розмір дисплея може змінитися до моменту виходу пристрою.

Розташування камер

Джерело повідомляє, що iPhone 17 “Slim” матиме камери у нових місцях. Задні камери можуть бути переміщені у верхню центральну частину пристрою. Така компоновка вже зустрічається на деяких телефонах Android, наприклад, Google Pixel 8 Pro.

Антивідблискове покриття

Всі моделі iPhone 17 будуть оснащені антивідблисковим дисплеєм, стійкішим до подряпин, ніж поточний керамічний щит на моделях iPhone 15. Згідно з Weibo Instant Digital, зовнішнє скло iPhone 17 матиме “надтвердий антивідблисковий шар”.

Технологія ProMotion

The Elec повідомляє, що всі моделі iPhone 17 будуть оснащені OLED-дисплеями з енергоефективною задньою панеллю, впроваджуючи технологію ProMotion у не-Pro моделі. ProMotion дозволяє дисплею змінювати частоту оновлення до 120 Гц для більш плавного перегляду.

Покращена фронтальна камера

Аналітик Apple Мін-Чі Куо стверджує, що вся лінійка iPhone 17 буде оснащена 24-мегапіксельною фронтальною камерою із шестиелементним об’єктивом, що є суттєвим покращенням у порівнянні з 12-мегапіксельною камерою на iPhone 14 та 15.

Внутрішні оновлення

За даними аналітика Джеффа Пу, iPhone 17 “Slim” отримає 8 ГБ оперативної пам’яті, порівняно з 6 ГБ у iPhone 15 Plus. Очікується, що всі моделі iPhone 16 також матимуть 8 ГБ оперативної пам’яті, що є необхідністю для локальної Apple Intelligence. Також передбачається, що пристрій буде оснащено чіпом Apple A19.

Вища ціна

The Information повідомляє, що тонший iPhone 17 може коштувати більше, ніж модель Pro Max, яка зараз стартує від 1199 доларів США. Це припускає, що новий пристрій може стати найвищою моделлю в лінійці, можливо, під назвою iPhone Ultra.

Таким чином, iPhone 17 обіцяє бути значним оновленням із покращеними характеристиками та новим дизайном, що робить його однією з найбільш очікуваних новинок від Apple.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також