Якщо в застосунку “Резерв+” з’явився статус “у розшуку”: Міноборони пояснило подальші дії

Якщо військовозобов’язаний побачить у додатку “Резерв+” статус “у розшуку”, його дії будуть залежати від того, як він оновив свої дані. Цю інформацію надали у Міністерстві оборони для РБК-Україна.

Якщо під час оновлення даних через додаток “Резерв+” з’явиться статус “у розшуку”, особа повинна переавторизуватися. Якщо це не допоможе і статус не зникне, військовозобов’язаний має особисто звернутися до своєї територіальної військової комісії та служби приписки для вирішення цієї ситуації.

“Якщо ви виявили статус “у розшуку” під час оновлення даних в Центрі надання адміністративних послуг, ви повинні особисто відвідати свою територіальну військову комісію та знову оновити свої дані”, – зазначено у повідомленні.

За даними Міноборони, статус “у розшуку” надається особам, які порушили військовий облік, зокрема:

– громадянам, які мають бути призвані на строкову військову службу, але не зареєструвалися на військовий облік після досягнення 25 років (або до 18 травня 2024 року – до 27 років);

– особам, які були зняті з військового обліку, але не зареєструвались на військовий облік за заявленим місцем проживання без належних правових підстав (наприклад, військовозобов’язані, які переїхали з інших регіонів України або з-за кордону).

За інформацією Міноборони, статус “у розшуку” може отримати і громадяни, які отримали повістку на з’явлення до територіальної військової комісії для уточнення персональних даних, але не з’явилися без поважних причин у визначений термін.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також