Xiaomi випустила недорогу вуличну камеру з водозахистом та кольоровим нічним баченням

Новинка називається Xiaomi BW300. Це нова камера спостереження, яка тепер доступна для міжнародних покупців. Вона підходить для використання на відкритому просторі та постачається з акумулятором, що дозволяє налаштувати повністю бездротове використання.

BW300 — це камера, призначена для використання назовні, оскільки корпус розроблений для захисту електронних компонентів від пошкодження водою або пилом. З цією метою рекламується сертифікація IP67.

Ємність акумулятора – 4900 мАг, цього має вистачити приблизно на 180 днів, якщо камера не спрацьовує більше десяти разів на день. Як опцію, можна використовувати 5-ватну сонячну панель, що в кращому випадку має призвести до практично необмеженого терміну служби батареї. Очевидно, кабельне з’єднання не потрібне, тому камеру можна відносно вільно розташувати на великих ділянках.

Поле огляду становить 130°, а роздільна здатність камери – 3 МП. Об’єктив F/1.6 забезпечує високоякісні зображення навіть у не ідеальних умовах. Нічне бачення можна використовувати як з інфрачервоними світлодіодами, так і зі світлодіодами, що працюють у видимому діапазоні. Нарешті, камеру BW300 можна інтегрувати в розумний дім, а також можливий двосторонній аудіозв’язок.

Xiaomi Outdoor Camera BW300 доступна по всьому світу через Gshopper, де її можна придбати за 65 доларів. Імпортні збори вже включені в ціну або будуть оплачені вантажовідправником. Можлива безкоштовна доставка, але повернення, ймовірно, буде дуже складним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також