Xiaomi випустила компактну бездротову автомийку Mijia всього за 40 доларів

Xiaomi випустила на ринок чергову новинку – бездротову мийку Xiaomi Mijia Wireless Car Wash 2. Це нове покоління автомийок, які мають покращений дизайн і значно більше розширених функцій для ідеального очищення автомобіля.

Нова мийка змінила колір (з білого на чорний), а також зменшила вагу. Раніше її загальна вага становила 1,3 кг, а зараз – лише 1,1 кг.

На додаток до вдосконаленого дизайну, мийка включає нову систему тиску води, здатну досягати 1,5 МПа. Продуктивність – до 160 літрів води на годину, що забезпечує ефективне очищення кузова та шин автомобіля.

Новий мундштук дозволяє вибрати кілька режимів. Серед них – два режими тиску та нову систему розпилення піни вентилятором для кращого розподілу. До цього додається новий контейнер для мила на 250 мл.

Окрім цього, нова бездротова мийка Xiaomi Mijia Wireless Car Wash 2 виділяється тим, що має великий акумулятор ємністю 2000 мАг, здатний забезпечити бездротову мийку під тиском протягом 15 хвилин. Він має зарядку через USB Type C, що забезпечує швидшу зарядку.

Нова бездротова мийка Xiaomi Mijia Wireless Car Wash 2 має досить просту роботу, оскільки з акумулятором вам не знадобиться електрична розетка або розетка з водою поблизу. Просто під’єднайте шланг до відра з водою, щоб сам пістолет міг забезпечити достатній тиск для ідеального очищення.

Вартість Wireless Car Wash 2 при покупці на території Китаю становить ¥279, що еквівалентно €36. Інформації про доступність автомийки на світовому ринку поки немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ProstoMob
Читайте також