Xiaomi випустила дивовижну новинку: пральна машинка за ціною бюджетного смартфона

Останньою побутовою технікою, випущеною під брендом Xiaomi MIJIA, є повністю автоматична пральна машина з барабаном на 8 кг.

Пральна машина Xiaomi MIJIA має ультратонкий дизайн і повністю аналогове управління замість сенсорного екрана. Корпус пральної машини має товщину 495 мм, тому її можна розмістити в невеликих приміщеннях будинку.

Машинка має дуже просту конструкцію, тому нею легко зможуть керувати, наприклад, люди похилого віку. Техніка має поріг високої температури 95ºC і може досягти 99,99% стерилізації у брудних тканинах. Пральна машина також підтримує видалення кліщів при 60ºC.

Машина працює від двигуна BMC BLDC, який зменшує знос і покращує шумозаглушення. Пристрій підтримує інтелектуальне визначення ваги предметів, які розміщуються на машині. Крім того. машинка пропонує інтелектуальну подачу води та оптимальну тривалість операції прання.

Xiaomi MIJIA має функцію підтримки додавання тканин, коли машина вже працює. Ви також можете будь-коли призупинити додавання одягу. Пральна машина доступна в кремовому кольорі.

Продукт був запущений у Китаї та доступний на роздрібних платформах, таких як JD.com. Вартість новинки – 999 юанів (139 доларів). На даний момент немає інформації про те, чи з’явиться машинка на міжнародному ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Tehnofan
Читайте також