Xiaomi випустила бездротовий пилосос з лазерним виявленням пилу

Xiaomi представила свій новий бездротовий пилосос Xiaomi Mijia Wireless Vacuum Cleaner 2 Dust Display Edition з нестандартним набором характеристик. Його вже назвали «дешевий Dyson» від Xiaomi.

Новий пилосос дебютує з мінімалістичним дизайном білого кольору з додаванням помаранчевих деталей. У комплекті має кілька насадок і щіток, які дозволяють почистити всі кути і навіть знищити кліщів з матраца, дивана тощо.

Одна з щіток шириною 30 см, має вбудоване лазерне світло. Завдяки цьому освітленню, сфокусованому під кутом 55°, ми можемо виявити будь-які частинки пилу на підлозі.

Новинка має велику кількість сучасних технологій. Це бездротовий пристрій, оснащений двигуном зі швидкістю 100 000 обертів на хвилину і здатний запропонувати потужність до 150 AW і потужність всмоктування 24 кПа. Крім того, він включає 12-конусну циклонну систему розділення, що гарантує більшу ефективність фільтрації.

Завдяки різним фільтрам цей бездротовий пилосос Xiaomi здатний очищати 99,97% всмоктуваного повітря, відокремлюючи практично будь-яку частинку ґрунту чи бруду, якою б малою вона не була. Виробники обіцяють, що в роботі він не перевищує 73 дБ і тому є досить тихим для даного типу пилососів.

Пилосос має настінне кріплення і екран, на якому можна побачити стан акумулятора та фільтрів. Акумулятор має ємність 2500 мАг, що дає автономність до 60 хвилин використання.

Новий Xiaomi Mijia Wireless Vacuum Cleaner 2 Dust Display Edition вже продається в Китаї за 899 юанів (приблизно 5 000 гривень). На даний момент глобальної дати випуску немає, хоча, ймовірно, запуск в Європі не займе багато часу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gearrice
Читайте також