Xiaomi випускає високошвидкісний та надміцний USB-кабель

Xiaomi має цілу екосистему продуктів – від побутової техніки і закінчуючи автомобілями. Тепер китайський технологічний гігант доповнив свій каталог новим кабелем для передачі даних – Xiaomi 6A USB4. Він здатний передавати дані на високій швидкості.

Шнур має довжину 1 метр, а міцність на розрив складає понад 100 Н. Це означає, що Xiaomi 6A USB4 може без проблем витримувати вагу до 10 кілограмів. При цьому компанія гарантує термін служби підключення та відключення більше 10 000 разів.

Кабель Xiaomi 6A USB4 здатний передавати дані та електроенергію. Він працює з протоколом USB4 Gen 3 і може передавати дані на швидкості до 40 Гбіт/с. Крім того, цей кабель підтримує передачу відео з роздільною здатністю до 8K із частотою оновлення 60 Гц. Він сумісний з різними типами пристроїв, такими як смартфони, планшети, ноутбуки та монітори.

З точки зору доставки живлення, кабель Xiaomi працює на протоколі PD 3.1. Він підтримує швидкість заряджання та силу струму до 240 Вт та 6 ампер відповідно. Він також здатний здійснювати зворотну зарядку за допомогою кількох внутрішніх протоколів, які включають швидкість 67 Вт, 90 Вт і 120 Вт.

Технічні характеристики Xiaomi 6A USB4

  • Конструкція: коаксіальна жила та плетений дріт, 1-метровий кабель
  • Матеріал: TPE (термопластичні еластомери) + PTE (поліетилентерефталат)
  • Довговічність: >100 Н (міцність на розрив), 10 000+ термін служби підключення/вимкнення
  • Протоколи: USB 4 Gen 3 (передача даних), PD 3.1 (зарядка)
  • Передача даних: до 40 Гбіт/с, передача відео 8K@60 Гц
  • Заряджання: до 240 Вт, зворотне заряджання на 67 Вт, 90 Вт, 120 Вт
  • Колір: темно-сірий

Xiaomi 6A USB4 виглядає досить стандартно з темно-сірим кольором і портами USB Type-C на обох кінцях. Всередині кабелю використовується коаксіальна жила, тоді як зовнішня частина має оплетення. Тим часом його матеріал являє собою комбінацію TPE і PTE, обидва з яких є типами полімерів.

Вартість виробу на даний момент складає ¥99, що еквівалентно €12,50.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело gadgetbytenepal
Читайте також