WhatsApp тестує новий інтерфейс: що зміниться

WhatsApp є одним із найпоширеніших додатків для обміну повідомленнями в усьому світі. Після того, як WhatsApp був придбаний Meta, додаток став розвиватись і отримувати все більше функцій, схожих на соціальні мережі.

В останньому оновленні бета-версії WhatsApp для Android (v2.24.7.16) команда WABetaInfo виявила новий варіант редактора для оновлення статусу. Тепер він містить опцію «Текст» поряд із наявними параметрами «Відео» та «Фото» внизу екрана. Наразі WhatsApp дозволяє оновлювати відео та фотографії лише через опцію «Мій статус» на вкладці «Оновлення».

Внизу екрана користувачі будуть бачити три кнопки і зможуть вибрати, чим саме вони хочуть поділитися (текст, відео, фото). Цей новий спосіб обміну повідомленнями все ще знаходиться в розробці та буде доступний пізніше в оновленні програми.

Наразі користувачі можуть отримати доступ до текстового редактора статусу, лише коли торкаються значка олівця на вкладці «Оновлення». WhatsApp не дозволяє змінювати тип статусу (текст, фото, відео), коли ви перебуваєте на сторінці редактора/попереднього перегляду. Якщо ви захочете змінити тип повідомлення, вам доведеться повернутися і почати все спочатку.

Якщо нове оновлення вийде з бета-версії та стане офіційним, воно може принести кілька переваг. Наприклад, скорочення кількості кроків, необхідних для перемикання між текстом і медіа. Завдяки цьому користувачі можуть швидко перемикатися між різними типами вмісту, не залишаючи поточний екран. Це підвищить ефективність і зручність.

Підпишись на нас в НОВИНИ Google, та отримуйте більше свіжих новин!

Джерело PhoneArena
Читайте також