WhatsApp оновлює функції емодзі: що зміниться

WhatsApp додасть реакцію емодзі на медіафайли в розмовах, а також кнопку «Подобається» для реакцій на статус.

Meta придбала WhatsApp понад десять років тому і оновила програму за допомогою сучасних інструментів спілкування (оновлення статусу, канали, спільноти тощо). Однак багато функцій, здається, було запозичено з інших ресурсів Meta, таких як Instagram. Недавні бета-тестування WhatsApp вказують на намір компанії стерти межу між двома програмами. Нововведення щодо емодзі підтверджує такі підозри.

У своєму поточному стані WhatsApp дозволяє відповідати текстом на оновлення статусу, а проведення пальцем угору відкриває вибір лише з восьми загальних емодзі, які можна використовувати. Для порівняння, Instagram має помітну кнопку «Подобається», яка надсилає реакцію емодзі-сердечко в прямих повідомленнях. Легко зрозуміти, що останнім легше користуватися, оскільки для нього потрібно менше натискань.

Виявляється, WhatsApp працює над перенесенням кнопки «Подобається» для реакцій на статус у WhatsApp. Авторитетний дослідник функцій @AssembleDebug на X (раніше Twitter) зміг активувати кнопку «Подобається» біля поля «Відповісти» в оновленнях статусу у програмній версії 2.24.8.6. На відміну від Instagram із білими лініями для іконографії, у WhatsApp використовується зелений колір. Однак спроби скористатися цією кнопкою поки що призводять до збою програми.

В подальшому це нововведення повинно спростити реагування на оновлення статусу, опубліковане вашими контактами, але WhatsApp йде ще далі і додає реакції емодзі в стилі Instagram до медіа-файлів, якими ви ділитеся в розмовах.

Наразі може бути складно реагувати за допомогою емодзі на фотографії та відео, опубліковані в розмові. Спочатку потрібно вийти з повноекранного попереднього перегляду зображення, якщо він активний, потім торкнутися й утримувати зображення, а потім вибрати один із доступних емодзі або натиснути значок «Плюс», щоб вибрати з повного каталогу. На відміну від оновлень статусу, реакції емодзі не інтегровані в повноекранний попередній перегляд файлів у чатах.

За інформацією AssembleDebug, WhatsApp працює над новою панеллю відповідей із кнопкою Emoji праворуч. Після того, як ця опція стане широко доступною, вона має з’явитися в WhatsApp, у групових чатах і розмовах з окремими людьми. Натискання кнопки смайлів відкриває те саме спливаюче вікно з шістьма параметрами, які ви бачите, коли довго натискаєте ескіз у чаті.

Існуючі реакції також відображатимуться в повноекранному режимі над полем відповіді.

Поки що немає офіційної інформації про те, коли всі ці функції почнуть діяти.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело androidpolice
Читайте також