Vodafone підвищив вартість тарифів: новий “тарифний сюрприз” для абонентів

Vodafone, мобільний оператор, змінив вартість деяких своїх популярних тарифних планів і оновив їхнє наповнення, що було оголошено на офіційному сайті компанії. Зміни вступили в силу 17 червня і зачіпають як вартість послуг, так і обсяги, що надаються.

Наприклад, тарифний план Vodafone Turbo, що раніше коштував 165 гривень, тепер обійдеться в 180 гривень за 4 тижні. При цьому оператор включив безлімітний інтернет, залишивши кількість хвилин для дзвінків по Україні без змін.

Інші тарифи також зазнали змін. Наприклад, тариф Joice Start/Start Special тепер коштує 200 гривень за 4 тижні, що на 20 гривень більше, і включає 800 хвилин і 25 ГБ інтернету.

Joice Pro тепер доступний за 260 гривень за 4 тижні, що на 30 гривень дорожче, з 1200 хвилинами і 35 ГБ інтернету.

Тариф Joice Max підвищився у вартості на 30 гривень і тепер коштує 330 гривень за 4 тижні, пропонуючи 1600 хвилин і 50 ГБ інтернету.

Крім того, користувачі часто стикаються з проблемами, коли після поповнення рахунку не активується місячний пакет послуг. У таких випадках з рахунку знімається щоденна плата, і абонентам доводиться знову поповнювати рахунок.

Для уникнення цих проблем оператор рекомендує абонентам після поповнення рахунку самостійно активувати пакет, набравши комбінацію *101*444# і перезавантажити смартфон.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також