В застосунку “Дія“ з’являться нові послуги: хто ними зможе скористатися

Міністерство цифрової трансформації оголосило про нові зміни на порталі “Дія”, спрямовані на полегшення життя українським підприємцям.

Докладніше про нововведення розповів голова відомства Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що уряд запустив проєкт “єДозвіл”, який передбачає додавання нового функціоналу для бізнесменів на платформу “Дія”.

“Підприємці зможуть зручно в кілька кліків через портал “Дія” подавати документи, відновлювати чи анулювати ліцензії, відстежувати прогрес обробки документів, оплачувати адмінпослуги або подавати скарги”, – зазначив глава Мінцифри.

Спочатку підприємцям будуть доступні лише ліцензії та декларації у сфері охорони праці. Але вже у вересні, наприклад, можна буде отримати ліцензію на ветеринарну діяльність.

“Раніше потрібно було збирати заяву, копії необхідних документів і везти їх у Держпродспоживслужбу. Скоро це все можна буде зробити в кілька кліків на порталі “Дія””, – розповів Федоров.

Він пояснив механізм роботи. Після подання документів система автоматично перевірить їх, і якщо не виявить проблем, ліцензію або дозвіл буде видано.

Якщо ж система виявить невідповідності, до процесу долучиться представник органу влади. Після ручної перевірки заявку буде затверджено або відмовлено з обґрунтуванням причин.

Михайло Федоров запевнив, що функціонал програми “Дія” в рамках проєкту “єДозвіл” буде постійно розширюватися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також