В застосунку “Дія” стартувало бета-тестування електронного бронювання від мобілізації

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що керівники компаній зможуть обирати співробітників і бронювати їх.

У застосунку «Дія» розпочалося бета-тестування електронного бронювання працівників від мобілізації. Цей етап тестування триватиме кілька тижнів, після чого послугу буде запущено для широкого використання.

Про це розповів Михайло Федоров під час загальних зборів Асоціації IT Ukraine, що відзначала своє 20-річчя, повідомляє пресслужба Асоціації.

«Співробітники зможуть в кілька кліків актуалізувати свої дані, і це вже буде вважатися військово-обліковим документом. Керівники компаній зможуть обирати співробітників і бронювати їх. Не потрібно буде нікуди ходити», – зазначив Федоров.

Він також подякував Асоціації за вагомий внесок у розвиток ІТ-галузі в Україні та формування бренду України як провідного розробника і постачальника IT-продуктів і послуг у світі.

«Ми продовжуватимемо реалізовувати проєкти, які дозволять нам стати інноваційною та технологічною країною», – додав він.

Концепцію електронного бронювання почали розробляти минулого року.

Раніше Михайло Федоров зазначав, що електронне бронювання триватиме близько години і буде позбавлене впливу людського фактора. Громадяни також зможуть отримати паперове підтвердження свого бронювання. Цифровий і паперовий формати будуть рівнозначно чинними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також