В Україні запустили новий чат-бот для військових: навіщо він потрібен

Гончаренко центр запустив новий телеграм-бот для військовослужбовців, ветеранів, їхніх родин і військовозобов’язаних українців, які потребують юридичної підтримки. Цей чат-бот, доступний під назвою @GoncharenkoMilitaryBot, створений для надання відповідей на найбільш поширені запитання та зразки необхідних документів.

За інформацією Гончаренко центру, бот працює цілодобово і надає консультації щодо отримання статусу УБД, процедури отримання одноразової грошової допомоги, умов звільнення та переміщення військовослужбовців, а також щодо лікування та реабілітації. Також доступні роз’яснення щодо оновлення даних в ТЦК та нового законопроєкту про мобілізацію.

Щоб скористатися послугами бота, користувачам потрібно перейти за посиланням або знайти його в Telegram, де вони зможуть натиснути «Розпочати», обрати необхідний розділ та отримати вичерпну інформацію.

Цей інноваційний інструмент розроблений на базі Юридичного Гончаренко центру, який протягом більше року надає безкоштовні юридичні консультації військовим та членам їхніх родин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також