В TikTok з’являться нові інструменти ШІ для розширення глобальної аудиторії

TikTok робить великий крок до маркетингових інструментів на основі штучного інтелекту, запускаючи функції Symphony Digital Avatars та Symphony AI Dubbing. Вони спрямовані на розширення можливостей авторів контенту. За задумом, генеративний штучний інтелект має допомогти налагодити зв’язок з ширшою глобальною аудиторією.

Як працює Symphony Digital Avatars

«Симфонічні цифрові аватари відкривають новий шлях для творців, щоб масштабувати свої можливості з брендами по всьому світу. Ми прагнемо розвивати творчу економіку, інвестуючи в творчі рішення, які викликають радість, уяву та дію», – сказав Енді Янг, керівник відділу творчих продуктів TikTok.

TikTok починає з двох типів аватарів.

«Стокові аватари» — це готові аватари, які мають ліцензію на комерційне використання. Ідея цих аватарів полягає в тому, щоб дати компаніям можливість додати людський відтінок своєму контенту. TikTok каже, що аватари створюються за допомогою акторів із різним походженням, національністю та мовами.

«Користувацькі аватари» призначені для представлення творця або представника бренду. Творці можуть масштабувати свою схожість для створення багатомовних аватарів, щоб розширити своє глобальне охоплення та співпрацю з брендами, повідомляє TikTok.

Незалежно від того, який тип аватара використовується, відео, у яких вони використовуються, позначатимуться міткою «Створено штучним інтелектом».

ШІ-дубляж долає мовні бар’єри

Що стосується нового інструменту AI Dubbing, він дозволить творцям і брендам перекладати свій контент на 10 мов, включаючи англійську, японську, корейську та іспанську. Він автоматично визначає мову у відео, а потім транскрибує та перекладає вміст, щоб створити дубльоване відео потрібною мовою. TikTok каже, що нова функція дозволяє творцям і брендам спілкуватися з глобальною аудиторією.

Набір рішень на основі ШІ

Ці функції створені на основі TikTok Symphony, набору маркетингових інструментів штучного інтелекту, запущеного на початку 2024 року. Цей набір розроблений, щоб допомогти у всьому, починаючи від написання сценаріїв і закінчуючи створенням відео, надаючи можливість брендам створювати привабливий контент.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ML
Читайте також