В планах Ілона Маска відправити на Марс мільйон людей

Ілон Маск має великі амбіції стосовно створення колонії на Марсі. Засновник і генеральний директор SpaceX прагне доставити мільйони людей на Червону планету, що було оголошено на його платформі X.

Подальша долина на Марсі залежить від можливості людей виживати там без постійного постачання з Землі. Маск бачить у цьому шлях до створення альтернативи Землі, особливо коли наша планета стане непридатною для життя. Його мета полягає у перетворенні людства на “багатопланетну цивілізацію”.

Інформація про ці амбітні плани Маска поширюється, але додаткові деталі про проект, такі як вигляд майбутньої колонії і причини зацікавленості в мільйоні людей, поки що не розголошені.

Маск також розповів, що “одного разу подорож на Марс буде схожа на внутрішній рейс літаком”, натомість використовує свій великий корабель Starship. Цей амбітний проект SpaceX має на меті забезпечити регулярні польоти на Марс та Місяць.

Проте, наразі реалізація цих планів затримується через невдалий запуск корабля Starship. Незважаючи на дві провалені спроби запуску, компанія планує надалі працювати над проектом, сподіваючись на успішний польот у лютому.

Джерело itechua.com
Читайте також